Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

presun [2017/06/19 11:03]
sir_chislehurst
presun [2017/06/19 11:03] (aktuální)
sir_chislehurst
Řádek 35: Řádek 35:
V tejto časti sa nabíjajú skokové motory a skupina sa nachádza v normálnom priestore (v sektore). Zadanie a priebeh boja nevyraďuje skupinu z plánovaného presunu = aj skupina "zatiahnutá" do boja ale pripravená na skok, môže skočiť do hyperpriestoru. **!!!** Platí avšak, že ak v momente plánovaného skoku je skupina súčasťou boja, ktorý prebieha alebo má začať o menej ako 5 minút, skupina zostane v sektore. V tejto časti sa nabíjajú skokové motory a skupina sa nachádza v normálnom priestore (v sektore). Zadanie a priebeh boja nevyraďuje skupinu z plánovaného presunu = aj skupina "zatiahnutá" do boja ale pripravená na skok, môže skočiť do hyperpriestoru. **!!!** Platí avšak, že ak v momente plánovaného skoku je skupina súčasťou boja, ktorý prebieha alebo má začať o menej ako 5 minút, skupina zostane v sektore.
 +
Príklad: ak sa skupina pripravuje na skok a súper na ňu zaútočí s odkladom, skupina odletí, ak príprava skončí 5 a viac minút pred prvým kolom. Príklad: ak sa skupina pripravuje na skok a súper na ňu zaútočí s odkladom, skupina odletí, ak príprava skončí 5 a viac minút pred prvým kolom.
 +
Príklad: ak sa skupina pripravuje na skok a je v boji a príprava na skok skončí po boji, skupina skočí a nemusí sa opätovne nastavovať skok (pôvodne sa skoky útokom rušili). Príklad: ak sa skupina pripravuje na skok a je v boji a príprava na skok skončí po boji, skupina skočí a nemusí sa opätovne nastavovať skok (pôvodne sa skoky útokom rušili).
 
presun.txt · Poslední úprava: 2017/06/19 11:03 autor: sir_chislehurst
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki