Rozdíly

Zde můžete vidět rozdíly mezi vybranou verzí a aktuální verzí dané stránky.

principy_ekonomiky [2013/10/01 13:10]
sir_chislehurst
principy_ekonomiky [2017/06/13 16:40] (aktuální)
sir_chislehurst
Řádek 9: Řádek 9:
V hre existujú 4 typy [[Stanica#vylepšenia|vylepšení]]: efektivita tavenia rudy titania, efektivita tavenia rudy Quantia40, efektivita obchodovania a upgrade miesta. Čím vyšší level efektivity tavenia, tým viac čistých surovín (Ti resp. Q40) hráč získa pri tavení rudy. Čím vyšší level obchodovania, tým viac kreditov obchodne lode prinesú. Miesto je potrebné na postavenie ďalších [[Výstavba|budov]] (každá budova zaberá nejaké miesto na stanici). V hre existujú 4 typy [[Stanica#vylepšenia|vylepšení]]: efektivita tavenia rudy titania, efektivita tavenia rudy Quantia40, efektivita obchodovania a upgrade miesta. Čím vyšší level efektivity tavenia, tým viac čistých surovín (Ti resp. Q40) hráč získa pri tavení rudy. Čím vyšší level obchodovania, tým viac kreditov obchodne lode prinesú. Miesto je potrebné na postavenie ďalších [[Výstavba|budov]] (každá budova zaberá nejaké miesto na stanici).
- 
-Dôležité je spomenúť, že v hre je implementovaná "pohyblivá ekonomika" a všetky ceny v hre sa menia (neplatí pre prvých 10 dní od začiatku veku). Viac o pohyblivej ekonomike resp. pohyblivých cenách sa dočítaš v časti [[makroekonomika]]. 
**Viac o ekonomickej časti hry sa dočítaš v časti** [[Stanica]]. **Viac o ekonomickej časti hry sa dočítaš v časti** [[Stanica]].
 
principy_ekonomiky.txt · Poslední úprava: 2017/06/13 16:40 autor: sir_chislehurst
 
Kromě míst, kde je explicitně uvedeno jinak, je obsah této wiki licencován pod následující licencí:CC Attribution-Noncommercial-Share Alike 3.0 Unported
Recent changes RSS feed Donate Powered by PHP Valid XHTML 1.0 Valid CSS Driven by DokuWiki